Arhive za 5. марта 2021.

Обавештење о остваривању наставе на даљину у средњим школама у седмици од 8. до 12. марта 2021. године

Поштована/-и,

У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5 kostenlose messenger herunterladen. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8 herunterladen. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину. У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донета одлука на организацији рада школа у наредном периоду everybody looking for something. Подсећамо да су школе у обавези да доследно примењују модел организације наставе на даљину којим се омогућава квалитетно учење и континуирано праћење напредовања ученика avira programm kostenlosen vollversion.
Потребно је да употребите све постојеће канале комуникације са циљем неодложног обавештавања запослених, ученика и њихових родитеља о начину остваривања наставе у наредној седмици

Срдачно,

Министарство просвете, науке и технолошког развоја
Сектор за средње образовање и васпитање и образовање одраслих

Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

youtube videosen firefox

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да су у току припреме за следећу фазу вакцинације која подразумева запослене у државној управи и локалној самоуправи, комуналним и јавним предузећима, као и правосуђу herunterladen.
Молимо вас да све запослене у вашем органу, као и све запослене из органа, организација, установа, служби и предузећа који су под вашом надлежношћу или надзором, a који су заинтересовани за вакцинацију против COVID-19, обавестите да могу да искажу интересовање за вакцинацију попуњавањем упитника на порталу:
https ://imunizacija.euprava.gov.rs
након чега ће у одговарајућем року добити термин и бити позвани на вакцинацијски пункт, у складу са приоритетима и доступним вакцинама herunterladen.
Такође, молимо вас да на вашим веб-страницама поставите банер ка порталу за исказивање интересовања за вакцинацију против COVID-19 endnote downloaden gratis.
Унапред захвалан,

Mилош Поповић