учитавање

Arhive za март 2021

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ АПРИЛСКИ  ИСПИТНИ РОК  Шк. 2020/2021.год. Браће Рибникар

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

АПРИЛСКИ  ИСПИТНИ РОК   Шк. 2020/2021.год.

Браће Рибникар

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (2к)

12.04.2021. у 10:35

1.Вајнбергер-М. С.

2.Милошевић Н.

3.Радованов Ђ.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (1к)

12.04.2021.  у  10:40        

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Белић Б.

3.Недељковић-С.Д.

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (1к)

12.04.2021.   у 12:40    

1. Ковачевић А.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

ВЕРСКА НАСТАВА  (3 к)  

12.04.2021. у 14:20                        

1.Шипка С.

2.Куриџа С.

3.Милекић К.

ХЕМИЈА  (2к)

12.04.2021. у 15:00      

1.Савић З.

2.Стевановић М.

2.Kовачевић А.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (9 к)

12.04.2021.  у 13:05              (Писмени део испита)

13.04.2021.  у 13:40              (Усмени део испита)

1. Петровић С.

2.Марушевић Ј.

3.Ћирић В. 

ИСТОРИЈА (2к)

13.04.2021. у 11:10 

1.Радоњић Н.

2.Пивнички И.

3.Оторанов Б.

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА (1к)

13.04.2021.  у  11:55          

 

1.Тасић Д.

2.Анђелић М.

3.Јаковљевић Д.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (3 к)

13.04.2021. у  12:30     (Писмени део испита)

14.04.2021. у  11:10     (Усмени део испита)

    

1.Губик Н.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

14.04.2021. у 11:10              (Писмени део испита)

 14.04.2021. у 11:10              (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д. В.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

ФИЗИКА  (2к)

14.04.2021. у 14:15     

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Попара-Конаков М.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ     (1к)

14.04.2021. у  14:15

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Попара-Конаков М.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (2к)

15.04.2021.  у  09:00        

1. Жегарац С.

2.Милекић К.

3.Оторанов Б.

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА (1к)

15.04.2021. у 13:05

1.Бубало-Остовић М.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-Крстић З

МАТЕМАТИКА  (8 к)

15.04.2021.  у  13:40         (Писмени део испита)

16.04.2021. у   12:30       (Усмени део испита)

1.Анђелић М.

2. Лончар Ј.

3.Надрљански К.

 

 

 ГРАФИЧАРСТВО

АПРИЛСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

 

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ СА ТЕОРИЈОМ ФОРМЕ (2к)

19.04.2021. у 14:00

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

УМЕТНОСТ И ВИЗУЕЛНО ОПАЖАЊЕ   (1к)      

19.04.2021. у 14:30       

1.Савановић-Б.Б.

2.Жуљевић С.

3.Пјешчић Т.

ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА (2к)

19.04.2021. у 14:45

1.Пјешчић Т.

2.Савановић-Б.Б.

3.Жуљевић С.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ПРИПРЕМА (4к)

19.04.2021. у 12:00

                                         ***Гагаринова 1***

                                           Кабинет припреме

1.Ковачевић М.

2.Чипе И.

3.Чубрило Д.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (3 к)

20.04.2021. у 11:15                   

1.Анђелић Б.

2.Исаков Т.

3.Дојков В.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ (1к)

20.04.2021. у 11:20

1.Ваван И.

2.Ћаћић Г.

3:Анђелић Б.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (1к)

20.04.2021. у 11:20

1.Ваван И.

2.Ћаћић Г.

3.Анђелић Б.

ОСНОВЕ АНИМАЦИЈЕ  (3к)

20.04.2021. у 13:40

1.Јаковљевић Д.

2.Вуковић-В. Ј.

3.Недељковић-С.Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-ОБЛИКОВАЊЕ (2 к)

21.04.2021. у 10:30

                                          ***Гагаринова 1***

                                           Кабинет обликовања

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Пјешчић Т.

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА-ШТАМПА (2к)    

24.04.2021. у 11:10      

1.Јурик Ж.

2.Малиновић Н.

3.Ковачевић М.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ  (2к)

24.04.2021. у 11:30

1.Јурик Ж.

2.Малиновић Н.

3.Ковачевић М.

  

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

АПРИЛСКИ РОК Шк.2020/2021. Године

Браће Рибникар

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ЛОВСТВО  (1к)

19.04.2021. у 11:15          

1.Перовић Ђ.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (1к)

19.04.2021. у 11:40      

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (2к)

19.04.2021. у  14:30           

1. Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Дамјановић Б.

ШУМСКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ  (2к)

21.04.2021. у 10:40              

1.Јанковић И.

2. Перовић Ђ.

3. Савић М.

ЗАШТИТА ШУМА  (1 к)

21.04.2021. у 12:30          

1. Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА  (1к)

22.04.2021. у 12:00           

1. Дамјановић Б.

2. Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ШУМСКА БОТАНИКА (1к)

22.04.2021. у 10:40

1.Јованов Т.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА (1к)

22.04.2021. у 11:30

1.Савић М.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА  (2 к)

23.04.2021. у 11:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Јанковић И.

                                                         

 

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ДЕКОРАТИВНА ДЕНДРОЛОГИЈА    (1к)      

20.04.2021. у 11:15

1 Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ПОМОЋНИ МАТЕРИЈАЛИ  (1к)

12.04.2021. у 15:30          

1.Савић З.

2.Стевановић М.

3.Малинић В. 

ПЛОЧАСТИ МАТЕРИЈАЛИ У СТОЛАРСТВУ   (1к)

20.04.2021. у 12:00   

1.Матић  Д.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА   (1 к)

21.04.2021. у 11:15 

1. Шаша Д.

2.Мудринић Д.

3.Обрадовић А.

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА (1к)

21.04.2021. у 11:45

1.Мудринић Д.

2.Обрадовић А.

3.Шаша Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – СТОЛАР (1к)

21.04.2021. у 12:00

1.Стјепан Тот

2.Матић Д.

3.Мудринић Д.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ  (1к)

21.04.2021. у 12:15

1.Обрадовић А.

2.Мудринић Д.

3.Шаша Д.

СТОЛАРСТВО (1к)

22.04.2021. у 12:00

1.Стјепан Тот

2.Мудринић Д.

3.Шаша Д.

 

-ТАПЕТАР – ДЕКОРАТЕР-

ПРЕДМЕТ

КОМИСИЈА

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ТАПЕТАР ( 1к)

19.04.2021. у 12:00

1.Анђелић И.

2.Радовановић А.

3.Матић Д.

                                     

Нови Сад, 23.03.2021.год.                                                              Пом. Директора

                                                                                                              Ћаћић Горан

                                                                                                     Дамјановић Бранислав

                                                                                                           

             

 

 

 

 

 

Радно време школске стоматолошке ординације

ШКОЛСКА СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА НОРМАЛНО РАДИ БЕЗ ОБЗИРА НА ВАНРЕДНЕ МЕРЕ.
РАДНО ВРЕМЕ ЈЕ ОД 7.00- 13.30 сати.

ДОПУНА УПУТСТВА ЗА ОРГАНИЗАЦИЈУ РАДА СРЕДЊИХ ШКОЛА

Ha основу препоруке Кризног штаба са седнице одржане 12. марта 2021. године, донета je одлука да се настава на даљину остварује до 19. марта 2021. године.
Министарство просвете, науке и технолошког развоја обратило се школама са Упутством за организацију рада средњих школа од 8. до 12. марта 2021. године број: 611-00-0360/3/2020-03 од 8. марта 2021. године. Овом приликом напомињемо да Упутство важи до даљег, односно да се организација рада у наредном периоду спроводи у складу са датим инструкцијама.
У овом тренутку тешко je процењивати могућност продужетка или укидања мера које зависе од развоја епидемиолошке ситуације. С тим у вези, потребно je да наставници прате и вреднују развој, напредовање и ангажовање ученика, односно да оцењују ученике у току остваривања наставе на даљину, у складу са прописима којима се уређује оцењивање ученика у средњем образовању и васпитању. Наставник je аутономан у планирању оцењивања, na у складу са тим одлучује да ли се и писмени задаци могу реализовати путем наставе на даљину.

Пријава испита за ванредне ђаке

Пријава испита за ванредне ученике за априлски испитни рок је од 8. до 12. марта.

 

Обавештење о остваривању наставе на даљину у средњим школама у седмици од 8. до 12. марта 2021. године

 
Поштована/-и,
 
У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину. У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донета одлука на организацији рада школа у наредном периоду. Подсећамо да су школе у обавези да доследно примењују модел организације наставе на даљину којим се омогућава квалитетно учење и континуирано праћење напредовања ученика.
Потребно је да употребите све постојеће канале комуникације са циљем неодложног обавештавања запослених, ученика и њихових родитеља о начину остваривања наставе у наредној седмици 
 
Срдачно,
 
Министарство просвете, науке и технолошког развоја
Сектор за средње образовање и васпитање и образовање одраслих

Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да су у току припреме за следећу фазу вакцинације која подразумева запослене у државној управи и локалној самоуправи, комуналним и јавним предузећима, као и правосуђу.
Молимо вас да све запослене у вашем органу, као и све запослене из органа, организација, установа, служби и предузећа који су под вашом надлежношћу или надзором, a који су заинтересовани за вакцинацију против COVID-19, обавестите да могу да искажу интересовање за вакцинацију попуњавањем упитника на порталу:
https ://imunizacija.euprava.gov.rs
након чега ће у одговарајућем року добити термин и бити позвани на вакцинацијски пункт, у складу са приоритетима и доступним вакцинама.
Такође, молимо вас да на вашим веб-страницама поставите банер ка порталу за исказивање интересовања за вакцинацију против COVID-19.
Унапред захвалан,

Mилош Поповић