учитавање

Arhive za јун 2020

ПОПРАВНИ ИСПИТИ   АВГУСТ ШК.2019/2020.год. Браће Рибникар 40

ПОПРАВНИ ИСПИТИ   АВГУСТ ШК.2019/2020.год.

Браће Рибникар

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
МАТЕМАТИКА

 

ПИСМЕНИ   17.08.2020. у 11:00

УСМЕНИ      18.08.2020. у 9:00

1.Загорац Д.

2.Анђелић М:

3.Одељенски старешина

ХЕМИЈА

 

17.08.2020. у 10:00

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Одељенски старешина

ФИЗИКА

 

17.08.2020. у 10:30

1.Топић Ј.

2.Лер Ф.

3.Одељенски старешина

ГЕОГРАФИЈА

 

18.08.2020. у 10:30

1.Марић Ј.

2.Алајица Д.

3.Одељенски старешина

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

 

18.08.2020. у 10:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Обрадовић А.

3. Одељенски старешина

СТОЛАРСТВО

 

17.08.2020. у 10:00

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Одељенски старешина

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

 

18.08.2020. у 10:00

1.Циндрић М.

2.Лакићевић М.

3.Одељенски старешина

 

Заједничко наставничко веће

Заједничко наставничко веће уторак 30.06.2020.год у 10:00, Гагаринова 1

Ванредни испити за августовски рок

Рок за пријаву ванредних испита за августовски рок је од 22. до 29. јуна 2020. године

ОБАВЕШТЕЊЕ:

На огласној табли у школи објављен је предлог ранг листе у поступку за утврђивање вишка запослених.
Приговори се подносе у року од осам дана од дана објављивања.

У Новом Саду, 24.06.2020.

Драгољуб Перковић

ОДЕЉЕНСКА ВЕЋА

ОДЕЉЕНСКА ВЕЋА

Браће Рибникар

ПОНЕДЕЉАК 22.06.2020. ГОДИНЕ

У 10:00 – ПРВА ГОДИНА

У 10:30 – ДРУГА ГОДИНА

У 11:00 – ТРЕЋА ГОДИНА

ШУМАРСТВО И ОБ.ДРВ. У УЧИОНИЦИ 305

ГРАФИЧАРСТВО У УЧИОНИЦИ 303

 

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ У 11:30

БРАЋЕ РИБНИКАР

Технолошки факултет Нови Сад су, 3. јуна 2020. године, посетили представници Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ из Новог Сада

Технолошки факултет Нови Сад су, 3. јуна 2020. године, посетили представници Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ из Новог Сада, са којом Факултет има дугогодишњу успешну сарадњу. 👩‍🏫👨‍🏫
Представнике школе примили су проф. др Биљана Пајин, декан Факултета, проф. др Јоњауа Раногајец, руководилац Лабораторије за испитивање материјала у културном наслеђу и др Снежана Вучетић, доцент на Катедри за инжењерство материјала на Технолошком факултету Нови Сад.
Наставница Техничке школе „Милева Марић Ајнштајн“ Мариа Малешевић Чучулис је, овом приликом, примила захвалницу за допринос популаризацији науке међу младима и успешну сарадњу са Факултетом. Директору школе Жељку Савићу, уручена је захвалница за дугогодишњу институционалну сарадњу са Технолошким факултетом Нови Сад. Захвалнице је уручила декан Факултета, проф. др Биљана Пајин.
📜📜
Техничка Школа „Милева Марић-Ајнштајн“ води порекло од занатске школе која је основана 1882. године у Новом Саду. Мисија школе је пре свега задовољавање потреба привреде уз припрему ученика за даље професионално усавршавање. Свакодневно се тежи постизању што боље материјално-техничке опремљености уз занимљиву и квалитетну наставу са посебним акцентом на практично знање.
🏫📔📚
#технолоски_факултет_нс

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ

ПЕТАК 12.06.2020. ГОДИНЕ

 

11:30 БРАЋЕ РИБНИКАР

13:00 ГАГАРИНОВА

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020. Бр. Рибникар 40

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

09.06.2020. год. У 10:00

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.301 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА: УЧ.302 – Ваван И.

III ГРУПА: УЧ.303 – Милошевић Н.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

Граф 45

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.201 – Радоњић Н.

II ГРУПА: УЧ.202 – Тасић Д.

III ГРУПА: УЧ.203 – Анђелић М.

IV ГРУПА: УЧ.204 – Тегелтија-Дујаковић В.

 

MАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

10.06.2020.ГОД.  ОД 8:00 ДО 20:00

ГАГАРИНОВА 1

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

Радионице графичке припреме 

I ГРУПА:  08:00 до 12:00 – Чипе И. и Ковачевић М.

II ГРУПА: 12:00 до 16:00 – Патарић С. и Чубрило Д.

III ГРУПА: 16:00 до 20:00 – Пјешчић Т. и Анђелић Б.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

11.06.2020.год. од 7:30 до 19:30

Граф 45

Радионице за графичко обликовање

I ГРУПА:  07:30 до 11:30 – Јаковљевић Д, Исаков Т.

II ГРУПА: 11:30 до 15:30 – Жуљевић С., Малиновић Н.

III ГРУПА: 15:30 до 19:30 – Савановић-Б.Б., Еремија Б.

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

Граф 41

МАТЕМАТИКА – 09.06.2020. У 08:00, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Надрљански К.

                        2.Петровић Т.

                        3.Разредни старешина

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ И  НЕМАЧКИ ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004  

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Кокић Ђ.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

Граф 43

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Марушевић Ј.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

                       

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ФОТОГРАФ

Граф 41

10.06.2020. у 09:00, ФОТО –ЛАБОРАТОРИЈА –Б.Рибникар

КОМИСИЈА: 1.Јабланов Д.

                        2.Дрљача А.

                        3.Разредни старешина

 

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

10.06.2020. у 09:00, УЧ.303

КОМИСИЈА: 1.Малиновић Н.

                         2.Јурик Ж.

                         3.Четојевић О.

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

 

 

ТЕХНИЧАР ЗА ГРАФИЧКУ ПРИПРЕМУ – Граф 42

1.Чубрило Д.

2.Јурик Ж.

3.Исаков Т.

 

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА – Граф 45

1.Жуљевић С.

2.Анђелић Б.

3.Јаковљевић Д.

 

МАТУРСКИ ВАНРЕДНИ ИСПИТ

08.06.2020. У 9:00, Б.Рибникар

Матурски писмени испит из српског језика икњижевности

Комисија за преглед радова:

1.Поповић Ј.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

 

МАТУРСКИ РАД – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

 

Основи графичке технике

09.06.2020. у 12:00, Уч.301

Комисија:

1.Танасин Д. – испитивач

2.Ковачевић М. – члан

3.Јаковљевић Д. – члан

 

Енглески језик

09.06.2020. у 11:00, уч. 004

Комисија:

1.Петровић С. – испитивач

2.Марушевић Ј. – члан

3.Ћирић В. – члан

 

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ДОРАДЕ

09.06.2020. У 13:00 , Уч.301

Технологија графичког материјала

Комисија:

1.Ћаћић Г. – испитивач

2.Танасин Д. – члан

3.Димитрић К. – члан

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ И ОДЕЉЕЊСКА ВЕЋА – ЈУН 2020

 

ОДЕЉЕЊСКА ВЕЋА

СРЕДА, 03.06.2020.

ШУМАРСТВО– ЗБОРНИЦА                              ГРАФИКА – СВЕЧАНА САЛА

 16:00 – ПА41, ШТ41                                                16:00 – ГРАФ41, ГРАФ42

 16:30 – ДТО41, Д32                                                 16:30 – ГРАФ43, ГРАФ45

  17:00 – ТЛР41

 

 

НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ

СРЕДА, 03.06.2020. У 19:30, СВЕЧАНА САЛА, ГАГАРИНОВА 1