учитавање

Arhive za мај 2020

МАТУРСКИ И ВАНРЕДН ИСПИТИ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020. год. У 10:00 Бр.Рибникара 40

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

09.06.2020. год. У 10:00

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.301 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА: УЧ.302 – Ваван И.

III ГРУПА: УЧ.303 – Милошевић Н.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

 

Граф 45

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.201 – Радоњић Н.

II ГРУПА: УЧ.202 – Тасић Д.

III ГРУПА: УЧ.203 – Анђелић М.

IV ГРУПА: УЧ.204 – Тегелтија-Дујаковић В.

 

MАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

10.06.2020.ГОД.  ОД 8:00 ДО 20:00

ГАГАРИНОВА 1

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

Радионице графичке припреме 

I ГРУПА:  08:00 до 12:00 – Чипе И. и Ковачевић М.

II ГРУПА: 12:00 до 16:00 – Патарић С. и Чубрило Д.

III ГРУПА: 16:00 до 20:00 – Пјешчић Т. и Анђелић Б.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

11.06.2020.год. од 7:30 до 19:30

Граф 45

Радионице за графичко обликовање

I ГРУПА:  07:30 до 11:30 – Јаковљевић Д, Исаков Т powerpoint 2013 download free demo.

II ГРУПА: 11:30 до 15:30 – Жуљевић С., Малиновић Н.

III ГРУПА: 15:30 до 19:30 – Савановић-Б.Б., Еремија Б.

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

Граф 41

МАТЕМАТИКА – 09.06.2020. У 08:00, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Надрљански К.

                        2.Петровић Т.

                        3.Разредни старешина

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ И  НЕМАЧКИ ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004  

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Кокић Ђ.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020 videodateien von youtube downloaden. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

Граф 43

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Марушевић Ј.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

                    

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ФОТОГРАФ

Граф 41

10.06.2020 not to download. у 09:00, ФОТО –ЛАБОРАТОРИЈА –Б.Рибникар

КОМИСИЈА: 1.Јабланов Д.

                        2.Дрљача А.

                        3.Разредни старешина

 

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

10.06.2020. у 09:00, УЧ.303

КОМИСИЈА: 1.Малиновић Н.

                         2.Јурик Ж.

                         3.Четојевић О.

 

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

 

02.06.2020. у  08:00    (Писмени део испита)

03.06.2020. у 08:00      (Усмени део испита)

1.Губик Н.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

 

01.06.2020  у 08:30      (Писмени део испита)

02.06.2020 microsoft mahjong herunterladen. у 11:00     (Усмени део испита)

1.Петровић Т.

2.Надрљански К.

3.Анђелић М.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

 

03.06.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Ћирић В.

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

 

03.06.2020. у 11:00     (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ИСТОРИЈА  (1к)

 

02.06.2020. у 12:00

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

 

01.06.2020 metronom herunterladen kostenlos. у 12:00

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер С.

ХЕМИЈА  (1 к) 

04.06.2020. у 09:00

                                

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Тасић Д.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (3к)

01.06.2020.  у  08:00

1.Николић Б.

2.Недељковић Д.

3.Вуковић-В.Ј.

ФИЗИКА  (1к)

01.06.2020.  у  14:00

                                                        

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ФИЛОЗОФИЈА  (2к)

03.06.2020.   у 11:45

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2 к)

03.06.2020. у 11:00  

 

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Зидаревић –К.З.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

03.06.2020.  у  12:30   

 

1.Бубало-О.М soundtouch app von bose herunterladen.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (2 к)

01.06.2020. у 11:00

1.Милекић К.

2.Коџо С.

2.Куриџа С.

ВЕРСКА НАСТАВА   (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Куриџа С.

2.Цвијановић Ђ.

3.Коџо С.

                                                                                   

 

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОСНОВИ КОМПЈУТЕРСКЕ АНИМАЦИЈЕ  (1 к)

 01.06.2020. у 09:00

1.Јаковљевић Д.

2.Анђелић Б.

3.Јурик Ж.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ  (1 к)

01.06.2020. у 14:00

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

(2к)

02.06.2020.  у 13:30

1.Танасин Д google meet herunterladen.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА  (2к)

01.06.2020. у 12:00

1.Јурик Ж.

2.Анђелић Б.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)

02.06.2020. у 13:00

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ  (2к)

 

02.06.2020. у 09:00                  

 

1.Пјешчић Т.

2.Јурик Ж.

3.Ковачевић М..

 

ТОП – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020. у 09:00           

 

1.Јабланов Д karneval hits kostenlos downloaden.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКСА – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020. у 09 :00

                                        

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (3к)

01.06.2020.  у 10:00

1.Танасин Д.

2.Димитрић К.

3.Ковачевић  М.

ПРАКСА – ГРАФИЧКА ПРИПРЕМА

02.06.2020.  у 08:00

                                       ГАГАРИНОВА  1    *****

                                       Радионице

1.Чубрило Д.

2.Чипе И.

3.Патарић С.

                                                                       

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

05.06.2020. у 10:00  уч.305

1.Станковић Р.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

04.06.2020.  у 10:30

1.Ковачевић А buchhaltungssoftware kostenlosen.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ГЕОДЕЗИЈА  (1к)

04.06.2020. у 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ (1к)

01.06.2020. у  10:30

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Станковић Р.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА (1к)

02.06.2020. У 10:00

1.Савић М.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ЗАШТИТА ШУМА (1к)

02.06.2020. У 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ fortnite downloaden nu.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   (1 к)

02.06.2020. у 09:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Малинић В.

3.Обрадовић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

02.06.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Обрадовић А.

                                                            

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
БОТАНИКА  (1к)

04.06 .2020. у 11:00

1.Јованов Т.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

 

 

Нови Сад, 26.05.2020.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

Ванредни испити – грађевинарство и текстилство

videos bei facebook herunterladen

minecraft laptop flip diving gif downloaden android tele 5 mediathek videos downloaden

Распоред полагања матуре – геодезија и грађевинарство

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – ДЕЖУРСТВО НА ПИСМЕНОМ

ГРАЂЕВИНА

ПОНЕДЕЉАК 08.06.2020. ГОД.

од 8,30 часова

ЈУНСКИ рок 2019/2020. године

ОДЕ-

ЉЕЊЕ

ВРЕМЕ УЛАСКА УЧИОНИЦА/БР.УЧЕНИКА ДЕЖУРНИ ПРОФЕСОР КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД
А 41 9,00 202/9

203/9

204/9

Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Белић Славица

Марковић Душко Милица Дебелица

А 42 9,15 205/8

206/8

207/8

Мишић Предраг

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Белић Славица

Милошевић Весна

Милица Дебелица

Н 41 9,15 301/9

302/9

303/8

Радованов Ђорђе

Милановић Весна

Лонцо Бибијана

Марковић Душко

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Х 41 9,00 316/10

317/9

Николић Борислав

Костић Милена

Белић Славица

Милошевић Весна

Милица Дебелица

Гео 41 9,00 304/9

305/9

306/9

Бикић Бокић Милка Стојилковић Даница

Чорда Ратка

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Марковић Душко

О41 9,15 209/12 Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Марковић Душко

Крупљанин Лидија

Милошевић Весна

Резерве

(долазе обавезно у 8,30)

Видић Немања

Лешки Адријана

Иванишевић Дејан

 

 

ГРАЂЕВИНА 2019-2020

ПОЛАГАЊЕ  ТЕСТА СТРУЧНО ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

 УТОРАК 09.06.2020 samsung galaxy s3 mini apps herunterladen. ОД 10,00  -2h

ОДЕЉЕЊЕ Бр.ученика Време уласка Учионица ДЕЖУРА
А41 27 10,00 202

203

204

Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

А42 24 10,15 205

206

207

Мишић Предраг

Кокић Ђурђина

Марић Нада

О41 12 10,15 209 Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Гео41 27 10,00 304

305

306

Бикић Бокић Милка

Стојилковић Даница

Чорда Ратка

Резерве: Мишић Предраг

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ЈУНСКИ рок 2019/2020. Године

Матурски испит – изборни предмети

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учио-ница Комисија  
Математика  
Н 41   среда

10.06 herunterladen.

13,00

204 Вујанић Светлана  
2 кандидата Јаковљев Богданка  
  Ковачевић Мелинда  
   
Енглески језик  
Н 41   среда

10.06.

13,00

316 Чорда Ратка  
4 кандидата Пивнички Дубравка  
  Тегелтија Весна  
   
   
Руски језик  
Н 41   среда

10.06 whatsapp kostenlos herunterladen und installieren.

14,00

316 Тегелтија Весна  
3 кандидата Чорда Ратка  
  Пивнички Дубравка  
Организација грађења    
Н41 9 ученика 13,00 Среда

10.06.

203 Милановић Весна  
10 ученика 14,00 Сојановић Душица  
Чучулис Мариа  
   
     
             

 

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учио-ница Комисија
Енглески језик
Х 41   среда

10.06 herunterladen.

14,30

316 Чорда Ратка
5 кандидата Пивнички Дубравка
  Тегелтија Весна
 
Организација грађења
Х 41 8 кандидата 15,00 Среда

10.06.

203 Милановић Весна
7 кандидата  16,00 Сојановић Душица
  Чучулис Мариа
 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

ЈУНСКИ рок 2019/2020 wellness musik kostenlos downloaden. године

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

 

 

Оде-

љење

Кандидат Време

полагања

Учионица Комисија
Путеви
Н 41 9 кандидата 14,00 Уторак

09.06.

203 Чучулис Мариа
9кандидата 15,00 Милановић Весна
8 кандидата 16,00 Костић Милена
Хидротехничке мелиорације
Х 41   Уторак 09.06 anydesk deutsch herunterladen.

14,30

306 Вуцеља Марица
9 кандидата Варга Бела
  Стојановић Душица
Регулација река
Х 41   Уторак 11.06.

15,30

306 Вуцеља Марица
8 кандидата Варга Бела
  Стојановић Душица
Снабдевање водом и каналисање
Х 41   Уторак 11.06 youtube videos ohne werbung downloaden.

16,30

306 Варга Бела
        2 кандидата Вуцеља Марица
  Стојановић Душица

 

Распоред полагања матурског испита за смер

АРХИТЕКТОНСКИ ТЕХНИЧАР

ЈУНСКИ рок 2019/2020. године

  А41 А42   Дежурни наставници на испиту Комисија за оцењивање и прегледање радова
09 youtube catcher kostenlosen. 06. 2020

Уторак

у 10:00

202

203

204

205

206

207

Тест стручно теорисјког знања Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 12:00

Максимовић Љубица

Лонцо Бибијана

Миленковић Биљана

Шипош Маја

Варга Бојана

Лешки Адријана

10.06.2020

У 9,00

202

203

204

205

206

207

Матурски практичан рад А Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 13,00

Перић Војислав-екстерни члан

Поповић Силвија

Варга Бојана

Перковић Драгољуб

Милановић Весна

Максимовић Љубица

Миленковић Биљана

Фелбапов А.Душица

Бугарски Анита

11.06.2020.

У 9,00

202

203

204

205

206

207

Матурски практичан рад Б Анђелковић Зорица

Видић Свето

Драгојловић Светлана

Ђаковић Тања

Кокић Ђурђина

Марић Нада

Комисија у 13,00

Перић Војислав-екстерни члан

Ћурчић Маја

Максимовић Љубица

Бугарски Анита

Матић Љубо

Фелбапов А.Душица

Пешка Ана

Варга Бојана

Лонцо Бибијана

.  41

  01/9

 Н41

 

Техничар за одржавање објеката-оглед

2019/2020

 

 

    Дежурни наставници на испиту Комисија за оцењивање и прегледање радова
09 five nights at freddy's kostenlos herunterladen. 06. 2020

Уторак

у 10,15

209 Тест стручно теорисјког знања Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Ковачевић Јасна

Алексић Снежана

Костић Милена

10.06.2019

У 9,00

 

209

 

Израда радног задатка –рачунски део Бењак Федор

Ковачевић Данијела

Ковачевић Јасна

Смиљанић Драгана

Алексић Снежана

Тома Ђорђевић

11.06.2019.

У 9,00

006 Израда радног задатка –

Практичан део

  Васић Бранко

Бојан Ерак

Алексић Снежана

Тома Ђорђевић

 

Распоред полагања матурског испита за смер

Геодетски техничар – геометар

Јунски рок 2019/2020

Време испита   Дежурни професори Учионица
09.06.2020 map in minecraft herunterladen.

Уторак

10:00-12:00 часова

Тест стручно теоријског знања Ратка Чорда

Милка Бикић Бокић

Даница Стојилковић

007

008

003

10.06.2020.

Среда

08:30 – 10:00 Група Б1

10:15 – 11:45 Група Б2

12:00 – 13:30 Група Б3

Катастар непокретности Комисија за оцењивање и прегледање радова 310
11.06.2020.

Четвртак

08:00 – 09:30 Група А1, А5

09:45 – 11:15 Група А3, А6

Геодетска мерења и рачунања Комисија за оцењивање и прегледање радова 007, 008
12.06.2020.

Петак

08:00 – 09:30 Група В1

09:45 – 11:15 Група В3

11:30 – 13:00 Група В5

Геодетски планови Комисија за оцењивање и прегледање радова 008

 

Комисије за прегледање радова и дежурство на практичним испитима

  • Премер и обрада података премера:
    • Јелена Филиповић, (заменик –),
    • Немања Видић, (заменик –),
    • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Радови у инжењерско-техничким областима:
    • Мирослав Квочка, (заменик –),
    • Дејан Иванишевић, (заменик –),
    • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Извршење послова у вези са катастром:
  • Мирослав Квочка, (заменик –Немања Видић),
  • Јелена Филиповић, (заменик – Дејан Иванишевић),
  • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

  • Израда геодетских планова:
  • Немања Видић, (заменик –Јелена Филиповић),
  • Дејан Иванишевић, (заменик – Мирослав Квочка),
  • Представник послодаваца, (заменик – представник послодаваца),

 

 

Дежурство наставника 01.06-12.06.

           
  DEŽURSTVO NASTAVNIKA 01.06-12.06 windows 10 jetzt herunterladen.    
           
  pre podne 08:00-14:00 posle podne 14:00-20:00  
ulaz dvorište ulaz  dvorište  
ponedeljak Tasić D minecraft free android. Tasić D. Mošorinski M. Mošorinski M.  
Stanković R. Stanković R. Žutić M herunterladen. Žutić M.  
Frančević Z. Frančević Z.      
utorak Šaša D herunterladen. Šaša D. Radonjić N. Radonjić N.  
Mudrinić D. Mudrinić D. Pivnički I daysyview herunterladen. Pivnički I.  
sreda Bubalo-Ostović M. Bubalo-Ostović M. Tanasin D herunterladen. Tanasin D.  
Popara Konakov M. Popara Konakov M. Nedeljković D. Nedeljković D sims 3 frisuren downloaden.  
četvrtak Cvijanović Đ. Cvijanović Đ. Milošević N. Milošević N herunterladen.  
Kuridža S. Kuridža S. Ćirić V. Ćirić V.  
petak Obradović A herunterladen. Obradović A. Vukčević M. Vukčević M.  
Rađen J. Rađen J. Vuković Vizi J hoe moet je rebrawl downloaden. Vuković Vizi J.  
           
 Na ulazu Nastavnici proveravaju da li učenici/zaposleni imaju maske  
Obaveštavaju ih o pravilima ponašanja i da kad završe moraju da napuste  
  školski objekat (dvorište škole)      
Dezinfikuju ruke učenicima/nastavnicima    
Nastavnik u dvorištu učenike opominje o merama opreza, preporučenom  
  razmaku kao i da kad završe napuste školski objekat.    
Na spratovima i u zbornici dežuraju nastavnici koji imaju nastavu i tetkice  
           

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЈУНСКИ РОК ШК. 2019/2020. ГОДИНЕ

МАТУРСКИ ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА

09.06.2020. год. У 10:00

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.301 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА: УЧ.302 – Ваван И.

III ГРУПА: УЧ.303 – Милошевић Н.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

 

Граф 45

ДЕЖУРСТВО:

I ГРУПА: УЧ.201 – Радоњић Н.

II ГРУПА: УЧ.202 – Тасић Д.

III ГРУПА: УЧ.203 – Анђелић М.

IV ГРУПА: УЧ.204 – Тегелтија-Дујаковић В.

 

 

 

MАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

10.06.2020.ГОД.  ОД 8:00 ДО 20:00

ГАГАРИНОВА 1

ТЕХНИЧАР ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Граф 42

Радионице графичке припреме 

I ГРУПА:  08:00 до 12:00 – Чипе И. и Ковачевић М.

II ГРУПА: 12:00 до 16:00 – Патарић С. и Чубрило Д.

III ГРУПА: 16:00 до 20:00 – Пјешчић Т. и Анђелић Б.

 

ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА

11.06.2020.год. од 7:30 до 19:30

Граф 45

Радионице за графичко обликовање

I ГРУПА:  07:30 до 11:30 – Јаковљевић Д, Исаков Т esoterik bücher kostenlos downloaden.

II ГРУПА: 11:30 до 15:30 – Жуљевић С., Малиновић Н.

III ГРУПА: 15:30 до 19:30 – Савановић-Б.Б., Еремија Б.

 

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ФОТОГРАФ

Граф 41

МАТЕМАТИКА – 09.06.2020. У 08:00, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Надрљански К.

                        2.Петровић Т.

                        3.Разредни старешина

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ И  НЕМАЧКИ ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004  

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Кокић Ђ.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020 mero baller los kostenlos. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешина

 

 

МАТУРСКИ РАД -ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

Граф 43

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ

09.06.2020. У 08:30, УЧ.304

КОМИСИЈА: 1.Лер Ф.

                        2.Лазар Д.

  1. Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК – 09.06.2020. У 11:00, УЧ.004

КОМИСИЈА: 1.Петровић С.

                        2.Марушевић Ј.

                        3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА – 09.06.2020. У 12:00, УЧ.301

КОМИСИЈА:1.Танасин Д.

                       2.Ковачевић М.

                       3.Разредни старешинa

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ФОТОГРАФ

Граф 41

10.06.2020 good sayings. у 09:00, ФОТО -ЛАБОРАТОРИЈА

КОМИСИЈА: 1.Јабланов Д.

                        2.Дрљача А.

                        3.Разредни старешина

 

ТЕХНИЧАР ШТАМПЕ

10.06.2020. у 09:00, УЧ.303

КОМИСИЈА: 1.Малиновић Н.

                         2.Јурик Ж.

                         3.Четојевић О.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

ЈУНСКИ РОК ШК. 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ГРАФИЧАРСТВО

 

08.06.2020. у Браће Рибникар

Матурски писмени испит из  Српског језика и књижевности

од 09 – 13 часова

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ПИСМЕНИХ РАДОВА

Разреди : Граф 41, Граф 42, Граф 45

1.Средојевић Р.

2.Дебелица М.

3.Тркуља З.

 

Разреди : Граф 43

1.Вукчевић М herunterladen.

2.Губик Н.

3.Поповић Ј.

 

 

Граф 41  у 9:00

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 301 – Милекић К.

II ГРУПА – Учионица 302 – Петровић Т.

III ГРУПА – Учионица 303 – Зидаревић-Крстић 

 

Граф 42  у 9:15

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 304 – Вајнбергер-Михелчић С.

II ГРУПА – Учионица 305 – Оторанов Б.

III ГРУПА – Учионица 201 – Тасић Д.

 

 

Граф 43  у 9:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 202 – Савић З.

II ГРУПА – Учионица 203 – Радоњић Н.

III ГРУПА – Учионица 204 – Вуковић-Визи Ј.

 

Граф  45  у 9:45

 

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 001 – Недељковић Д.

II ГРУПА – Учионица 002 – Ваван И.

III ГРУПА – Учионица 003 – Надрљански К.

IV  ГРУПА – Учионица 004 – Лончар Ј.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА

ЈУНСКИ РОК ШК the sims 4 aan het werk gratisen. 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

 

 

08.06.2020. у Браће Рибникар

Матурски писмени испит из  Српског језика и књижевности

од 09 – 13 часова

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД РАДОВА

1.Вукчевић М.

2.Средојевић Р.

3.Поповић Ј.

4.Тркуља З.

 

ДТО 41  у 9:00

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 308 – Лаковић Јована

II ГРУПА – Учионица 108 – Куриџа С.

III ГРУПА – Учионица 104 – Цвијановић Ђ.

 

ШТ 41  у 9:15

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 307 – Жутић Милица

II ГРУПА – Учионица 107 – Иванишевић М.

III ГРУПА – Учионица 102 – Благојевић Ј.

 

 

ПА 41  у 9:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 306 – Стевановић И.

II ГРУПА – Учионица 106 – Рађен Ј.

III ГРУПА – Учионица 101 – Пивнички И.

 

ТЛР 41  у 9:45

 

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 105 – Попара-Конаков М.

II ГРУПА – Учионица 103 – Стевановић М.

 

ДТО 41

Техничар за обликовање намештаја и

Ентеријера

 

ТЕСТ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020 ing app wil niet downloaden. У 10:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 308 – Загорац Д.

II ГРУПА – Учионица 108 – Кисић А.

III ГРУПА – Учионица 104 – Ћирић В.

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА

Мудринић Д. и Матић Д.

 

ЗАДАТАК   А – 10.06.2020.

ВРЕМЕ: 8:30

I ГРУПА – Учионица 308 – Вујошевић-К.В.

II ГРУПА – Учионица 307 – Малинић В.

III ГРУПА – Учионица 108 – Мудринић Д.

Комисија: 1.Вујошевић-К.В.

                  2.Малинић В.

                  3.Соц. партнер

 

ЗАДАТАК   Б – 11.06.2020.

ВРЕМЕ: 8:30

I ГРУПА – Учионица 308 – Млађеновић В.

II ГРУПА – Учионица 307 – Обрадовић А.

III ГРУПА – Учионица 108 – Матић Д.

Комисија: 1.Млађеновић В.

                  2.Обрадовић А.

                  3.Соц bilder von pinterest downloaden iphone. партнер

ШТ 41 

Шумарски техничар

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

09.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 11:00- УЧ. 305

                II ГРУПА У 12:00 – УЧ.305

                III ГРУПА У 13:00 – УЧ. 305

KOMИСИЈА: 1.Ковачевић А.

                        2.Станковић Р.

                        3.Марушевић Ј.

                        4.Разредни старешина

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ДАТУМ: 10.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:00 – УЧ.305

               II ГРУПА У 11:00 – УЧ.305

               III   ГРУПА У 12:00 – УЧ.305 

KOMИСИЈА: 1.Ковачевић А.

                        2.Савић М.

                         3.Разредни старешина   

 

ПА 41 

Техничар за пејзажну архитектуру

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

09.06.2020 herunterladen.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:45- УЧ. 306

                II ГРУПА У 11:45 – УЧ.306

                III ГРУПА У 12:45 – УЧ. 306

KOMИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Мошорински М.

                        3.Петровић С.

                        4.Јованов Т.

                        5.Разредни старешина

 

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ДАТУМ: 10.06.2020.

ВРЕМЕ: I ГРУПА У 10:30 – УЧ.306

               II ГРУПА У 11:30 – УЧ.306

               III   ГРУПА У 12:30 – УЧ.306 

KOMИСИЈА: 1.Кораћ М.

                        2.Мошорински М.

                        3.Разредни старешина   

ТЛР 41

Техничар за ловство и рибарство

 

ТЕСТ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКОГ ЗНАЊА 09.06.2020 schnittmuster baby beanie kostenlosen. У 10:30

ДЕЖУРСТВО

I ГРУПА – Учионица 102 – Алајица Д.

II ГРУПА – Учионица 105 – Бубало-О.М.

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА

Јанковић И. и Перовић Ђ.

 

ЗАДАТАК   А – 10.06.2020.

ВРЕМЕ: 09:00

Учионица 201

КОМИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Перовић Ђ.

                        3.Соц. партнер

 

ЗАДАТАК   Б,В – 11.06.2020.

ВРЕМЕ: 09:00

Учионица 201

КОМИСИЈА: 1.Јанковић И.

                        2.Перовић Ђ.

                        3.Соц. партнер

 

ТАПЕТАР-ДЕКОРАТЕР

 

ГАГАРИНОВА 1

ЗАДАТАК А

ДАТУМ: 08.06.2020 wie kann ich videos aus mediatheken downloaden.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Анђелић И.

                        2.Матић Д.

                         3.Соц.партнер

 

СТОЛАР

 

ГАГАРИНОВА 1

ЗАДАТАК А

ДАТУМ: 08.06.2020.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Тот С.

                        2.Шаша Д.

                        3.Соц.партнер

 

ЗАДАТАК Б

ДАТУМ: 09.06.2020.

ВРЕМЕ ОД 08:00

КОМИСИЈА: 1.Тот С.

                        2.Шаша Д.

                        3.Соц.партнер

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (5 к)

 

02.06.2020. у  08:00    (Писмени део испита)

03.06.2020. у 08:00      (Усмени део испита)

1.Губик Н.

2.Средојевић Р.

3.Вукчевић М.

МАТЕМАТИКА  (8 к)

 

01.06.2020  у 08:30      (Писмени део испита)

02.06.2020. у 11:00     (Усмени део испита)

1.Петровић Т.

2.Надрљански К microsoft office kostenlos downloaden für mac.

3.Анђелић М.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (4 к)

 

03.06.2020  у 11:00      (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Ћирић В.

2.Петровић С.

3.Марушевић Ј.

 

РУСКИ ЈЕЗИК   (1 к)

 

03.06.2020. у 11:00     (Писмени део испита)

03.06.2020. у 12:00     (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д. В.

2.Ћирић В.

3.Петровић С.

ИСТОРИЈА  (1к)

 

02.06.2020 herunterladen. у 12:00

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (4к)

 

01.06.2020. у 12:00

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер С.

ХЕМИЈА  (1 к) 

04.06.2020. у 09:00

                                

1.Стевановић М.

2.Савић З.

3.Тасић Д.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (3к)

01.06.2020.  у  08:00

1.Николић Б word download macbook air.

2.Недељковић Д.

3.Вуковић-В.Ј.

ФИЗИКА  (1к)

01.06.2020.  у  14:00

                                                        

1. Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ФИЛОЗОФИЈА  (2к)

03.06.2020.   у 11:45

1.Зидаревић-К.З.

2.Бубало-О.М.

3.Марић Н.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (2 к)

03.06.2020. у 11:00  

 

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Зидаревић –К.З.

СОЦИОЛОГИЈА   (2к)

03.06.2020.  у  12:30   

 

1.Бубало-О.М wie kann ich von facebook videos herunterladen.

2.Марић Н.

3.Зидаревић-К.З.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ  (2 к)

01.06.2020. у 11:00

1.Милекић К.

2.Коџо С.

2.Куриџа С.

ВЕРСКА НАСТАВА   (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Куриџа С.

2.Цвијановић Ђ.

3.Коџо С.

 ГРАФИЧАРСТВО

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФ profile pictures for free. ПРОИЗВОДЊЕ  (1 к)

 01.06.2020. у 09:00

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Пјешчић Т.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ  (1 к)

01.06.2020. у 14:00

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

(2к)

02.06.2020.  у 13:30

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА  (2к)

01.06.2020. у 12:00

1.Јурик Ж.

2.Анђелић Б.

3.Јаковљевић Д kann man mit amazon prime music downloaden.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА (2к)

02.06.2020. у 13:00

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ  (2к)

 

02.06.2020. у 09:00                  Радионице

                                                  ГАГАРИНОВА ***

1.Јурик Ж.

2.Чубрило Д.

3.Малиновић Н.

 

ТОП – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020 my tomtomen. у 09:00           

 

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ПРАКСА – ФОТОГРАФ  (2к)

04.06.2020. у 09 :00

                                        

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Исаков Т.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (3к)

01.06.2020.  у 10:00

1.Танасин Д.

2.Димитрић К.

3.Ковачевић  М.

ПРАКСА – ГРАФИЧКА ПРИПРЕМА

02.06.2020.  у 08:00

                                       ГАГАРИНОВА  1    *****

                                       Радионице

1.Чубрило Д youtube video clips.

2.Малиновић Н.

3.Јурик Ж.

                                                    

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ЈУНСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ  (1к)

05.06.2020. у 10:00  уч.305

1.Станковић Р.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА  (1к)

04.06.2020.  у 10:30

1.Ковачевић А.

2.Јанковић И.

3.Перовић Ђ.

ГЕОДЕЗИЈА  (1к)

04.06.2020 linkin park piano notes for free. у 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Перовић Ђ.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ (1к)

01.06.2020. у  10:30

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (1к)

01.06.2020. у 11:00

1.Станковић Р.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ПЛАНИРАЊЕ ГАЗДОВАЊА ШУМАМА (1к)

02.06.2020. У 10:00

1.Савић М appsen op samsung smartphone.

2.Перовић Ђ.

3.Јанковић И.

ЗАШТИТА ШУМА (1к)

02.06.2020. У 10:30

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Перовић Ђ.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ   (1 к)

02.06.2020. у 09:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Малинић В.

3.Обрадовић А.

ПЛАНИРАЊЕ И КОНТРОЛА ПРОИЗВОДЊЕ  (1к)

02.06.2020. у 10:00

1.Млађеновић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Обрадовић А.

                                                         
– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
БОТАНИКА  (1к)

04.06 .2020. у 11:00

1.Јованов Т.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

 

 Нови Сад, 26.05.2020.год.                                                                                                           

  Пом. Директора

                                                                                                          Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав

 

ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

ОБАВЕШТЕЊЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА УТВРЂИВАЊА ЗАПОСЛЕНИХ ЗА ЧИЈИМ ЈЕ РАДОМ У ПОТПУНОСТИ ИЛИ ДЕЛИМИЧНО ПРЕСТАЛА ПОТРЕБА

Комисија за спровођење поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба дана 21.05.2020 године утврдила динамику спровођења процедуре поступка утврђивања запослених за чијим је радом у потпуности или делимично престала потреба као, потребну документацију, рок за достављање документације као и време и место пријема исте games to for free for pc full version.
БОДУЈУ СЕ САМО ЗАПОСЛЕНИ КОЈИ СУ ЗАСНОВАЛИ РАДНИ ОДНОС НА НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ.
ЗАПОСЛЕНИ ДОСТАВЉАЈУ САМО ДОПУНУ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ У ОДНОСУ НА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ИЗ ПРЕТХОДНЕ ГОДИНЕ fallout 3 for free german.

• ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

Критеријуми за утврђивање запослених за чијим је радом престала потреба, са пуним или непуним радним временом, вреднују се у бодовима, а на основу члана 33 whatsapp backupen van google drive. ПКУ-а, и то:

1. рад остварен у радном односу:
• оверена и потписана потврда о оствареном радном односу (потврду издаје секретар школе на основу података из радне књижице закључно са датумом 30.06.2020 године herunterladen.
2. образовање:
• оверена фоткопија дипломе;
3. такмичења:
• Веродостојан доказ о резултатима постигнутим на такмичењима у организацији Министарства просвете предвиђени календаром такмичења, а то може бити:
• извештај школе организатора,

• оверена потврда школе организатора,
• извод из евиденције школе (дипломе, књиге и слично) teamviewer 13 kostenlos downloaden.
4. педагошки допринос у раду:
• Веродостојан доказ о раду на изради уџбеника који су одобрени решењем министра;

• Доказ – стручни чланак који је објављен у штампаној или електронској форми у стручној публикацији, у складу са Упутством о каталогизацији публикација;
5 windows 10 hintergrundbilder downloaden. имовно стање:

• укупна примања домаћинства по члану на нивоу републичког прошека према последњем објављеном податку републичког органа надлежног за послове статистике;

• под породичним домаћинством сматрају: брачни друг, деца и родитељи које запослени издржава, броју чланова домаћинства (извод из матичне књиге рођених за децу, венчаних за брачног друга и доказ да родитељи које запослени издржава да немају приходе);

6 download the city map venice. здравствено стање на основу налаза надлежне здравствене установе, односно надлежног фонда пензијског и инвалидског осигурања:
Доказ о здравственом стању (инвалидност-инвалидска комисија, тешка болест- конзилијум лекара надлежне здравствене установе, професионално оболење- медицина рада);

7 download and cut songs. број деце предшколског узраста, односно деце на редовном школовању до 26 година старости:
• Извод из матичне књиге рођених све рођене деце,
• Оверена потврда о редовном школовању (државне и приватне школе и факултети се једнако третирају);
• РОК ЗА ДОСТАВЉАЊЕ НАПРЕД НАВЕДЕНЕ ДОКУМЕТНАЦИЈЕ ЈЕ 10.06.2020 године windows 10 update 1909en.
• ПОТРЕБНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОСТАВИТИ СВАКОГ РАДНОГ ДАНА КОД СЕКРЕТАРА ШКОЛЕ од 01.06.2020 до 10.06.2020 У ПЕРИОДУ ОД 10 ДО 14 ЧАСОВА web videos herunterladen.
• РОК ЗА ЖАЛБУ НА РЕЗУЛТАТЕ ПРЕЛИМИНАРНЕ ЛИСТЕ ПОЧИЊЕ ДА ТЕЧЕ ОД ДАТУМА ОБЈАВЉИВАЊА ЛИСТЕ (најмање 5 радних дана).
• КОМИСИЈА ОБЈАВЉУЈЕ КОНАЧНУ ЛИСТУ НАКОН ИСТЕКА РОКА ЗА ЖАЛБУ.
• КОМИСИЈА ДОСТАВЉА ДИРЕКТОРУ ШКОЛЕ, ЦЕЛОКУПНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ ВЕЗАНУ ЗА ПОСТУПАК УТВРЂИВАЊА ТЕХНОЛОШКОГ ВИШКА.

Правилник календар, измене 5-2020-2

lego boost app herunterladen minecraft umhang kostenlos dj virtual kostenlosen deutsch verschnörkelte schrift kostenlos downloaden website daten herunterladen

ОБАВЕШТЕЊЕ О РАДУ ШКОЛСКЕ СТОМАТОЛОШКЕ ОРДИНАЦИЈЕ ТОКОМ ЛЕТЊЕГ РАСПУСТА

ОБАВЕШТЕЊЕ О РАДУ ШКОЛСКЕ СТОМАТОЛОШКЕ ОРДИНАЦИЈЕ ТОКОМ ЛЕТЊЕГ РАСПУСТА

Др. ВУЈИЋ ће радити у ДОМУ ЗДРАВЉА РУМЕНАЧКА до 12.06.2020 windows 10 can beed.
Стари годиШњи одмор од 12.06. до 01.07.
ЦЕО ЈУЛИ МЕСЕЦ РАДИМО НОРМАЛНО/ амбуланта у ДЗ Руменачка

ОД 03 herunterladen. АВГУСТА до 01. СЕПТЕМБРА НОВИ ГОДИШЊИ ОДМОР

ОД 01.СЕПТЕМБРА ШКОЛСКА ОРДИНАЦИЈА ПОЧИЊЕ СА РАДОМ

СВИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ МОГУ ДА СЕ ОБРАТЕ НА ТЕЛЕФОН 021 4879 304 ради заказивања термина и прегледа herunterladen.

УКОЛИКО БУДЕ НЕКИХ ИЗМЕНА БИЋЕ ОБАВЕСТЕЊЕ НА СКОЛСКОМ ПОРТАЛУ

 

Радови у оквиру фото категорије наградног конкурса „Европски дневник”

 

Predstavljamo Vam prvonagrađeni rad u okviru foto kategorije nagradnog konkursa „Evropski dnevnik”, ciklus 2019/2020 musik herunterladen mit youtube link.

Nagrađen je tim iz Tehničke škole „Mileva Marić Ajnštajn“ iz Novog Sada u sastavu učenice Aleksandre Terzić i mentorke Tatjane Isakov

Predstavljamo Vam trećenagrađeni rad u okviru dizajn kategorije nagradnog konkursa „Evropski dnevnik”, ciklus 2019/2020 outlook freigegebene ordner herunterladen deaktivieren.

Nagrađen je tim iz Tehničke škole “Mileva Marić-Ajnštajn” iz Novog Sada u sastavu učenika Jovane Pušić, Nine Šupice, Daria Monara i mentorke Tijane Pješčić picasa gratis downloaden mac.

https://www.evropskidnevnik.rs/nagradjeni-radovi/355/foto-rad-srcem-protiv-diskriminacije.html

https://www.evropskidnevnik.rs/nagradjeni-radovi/360/dizajn-rad-dizajn-i-prelom-korica-i-unutrasnjih-strana-poglavlja-evropskog-dnevnika-2020-21.html