Arhive za 11. фебруара 2020.

Одлука о обустављању наставе

Прекида се образовно васпитни рад у установама образовања и васпитања -предшколским установама, основним школама и средњим школама на територији Аутономне покрајине Војводине у периоду од 12 win 7 full version download for free. фебруара закључно са 21. фебруаром 2020. године, због безбедности и здравља деце, ученика и запослених, a услед регистровања интезитета вируса грипа изнад епидемијског прага ganttproject for free.

Обавезују се установе образовања и васпитања – основне и средње школе на територији Аутономне покрајине Војводине да у року од 8 дана од дана престанка прекида образовно васпитног рада доставе Покрајинском секретаријату за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице предлог надокнаде пропуштеног рада herunterladen.