Arhive za 6. новембра 2019.

Презентација окова АГБ

У свечаној сали, у објекту школе Браће Рибникар 40, у уторак 05.11.2019. године одржана је презентација окова за грађевинску столарију произвођача АГБ регионалног лидера у продаји окова spiele apps kostenlos herunterladen.
Предавање ученицима ДТО31 и Д12 оџао је господин Зоран Тумара продајни менаџер за Србију papa's freezeria to go free.
Ова презентација је вид сарадње наше школе са произвођачима и продавцима репроматеријала за дрвну индустрију www.metro.de/mymetro. Жеља нам је да наши ученици буду информисани о новитетима у дрвној индустрији као и да успоставе контакт са произвођачима и продавцима репроматеријала како би се по завршетку школовања лакше запослили ps4 systemsoftware 6.02 herunterladen nicht möglich.