Arhive za 9. октобра 2019.

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК Шк. 2019/2020.год.

ВАНРЕДНИ ИСПИТИ

ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК  Шк. 2019/2020.год.

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ  (6 к)

 

22.10.2019. у  8:30    (Писмени део испита)

23.10.2019. у 13:35      (Усмени део испита)

1.Средојевић Р.

2.Вукчевић М.

3.Поповић Ј.

МАТЕМАТИКА  (12 к)

 

21.10.2019. у 11:40      (Писмени део испита)

22.10.2019. у 16:10      (Усмени део испита)

1.Анђелић М.

2.Петровић Т.

3.Лончар Ј.

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (3 к)

 

23.10.2019 у 10:00      (Писмени део испита)

24.10.2019. у 11:00     (Усмени део испита)

1.Петровић С.

2.Марушевић Ј.

3.Ћирић В.

РУСКИ ЈЕЗИК

 

24.10.2019. у 11:00     (Писмени део испита)

ПО ДОГОВОРУ       (Усмени део испита)

1.Тегелтија-Д.В.

2.Марушевић Ј,

3.Петровић С.

ИСТОРИЈА  (2к)

25.10.2019. у 16:40

1.Пивнички И.

2.Радоњић Н.

3.Милекић К.

СОЦИОЛОГИЈА  (6к)

 

23.10.2019. у 12:40    Потражити проф. у зборници

                                         ГАГАРИНОВА 1****

1.Бубало-О.М.

2.Марић Н.

3.Вуцеља М.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА  (8 к)

 

23.10.2019. у 12:40   Потражити проф. у зборници

                                         ГАГАРИНОВА 1****

1.Марић Н.

2.Бубало-О.М.

3.Вуцеља М.

ФИЛОЗОФИЈА  (4к)

24.10.2019. у 11:00

1.Зидаревић-К.З.

2.Марић Н.

3.Цвијановић Ђ.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  (5к)

21.10.2019. у 12:40

1.Милошевић Н.

2.Радованов Ђ.

3.Вајнбергер-М.С.

ЛИКОВНА КУЛТУРА  (2к)

21.10.2019 у 11:00

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Вуковић-В.Ј.

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ  (1 к)

21.10.2019. у 14:30

1.Ковачевић А.

2.Вајнбергер-М.С.

3.Куриџа С.

ХЕМИЈА  (5 к) 

21.10.2019. у 15:10

                                 

1.Савић З.

2.Стевановић М.

3.Тасић Д.

ФИЗИКА  (1к)

   .11.2019. у 10:00

                                                        

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

БИОЛОГИЈА  (3 к)

21.10.2019. у 13:30

1.Јованов Т.

2.Попара-К.М.

3.Лер Ф.

ВЕРСКА НАСТАВА (5к)

24.10.2019.у 14:30

1.Цвијановић Ђ.

2.Куриџа С.

3.Милекић К.

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (3к)

25.10.2019. у 16:40

1.Милекић К.

2.Радоњић Н.

3.Пивнички И.

                                                                                         

ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО

ОКТОБАРСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКИХ МАТЕРИЈАЛА

 (4к)

30.10.2019. у 11:45

1.Ћаћић Г.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ЕКОНОМИЈА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ  (1 к)

 30.10.2019. у 12:00

1.Танасин Д.

2.Ваван И.

3.Димитрић К.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  (1 к)

30.10.2019. у 12:00

1.Ваван И.

2.Танасин Д.

3.Димитрић К.

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОНИКЕ И ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ  (4к)

01.11.2019. у 10:00

1.Лер Ф.

2.Топић Ј.

3.Лазар Д.

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ  (5к)

01.11.2019. у 12:40

1.Танасин Д.

2.Ковачевић М.

3.Малиновић Н.

ПИСМО (1к)

30.10.2019. у 12:40

1.Пјешчић Т.

2.Ковачевић М.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ФОРМЕ (1к)

30.10.2019 у 12:40

1.Ковачевић М.

2.Пјешчић Т.

3.Јаковљевић Д.

ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ СА ТЕОРИЈОМ ФОРМЕ (1к)

28.10.2019. у 11:40

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Вуковић-В.Ј.

ОБЛИКОВАЊЕ ГРАФИЧКИХ ПРОИЗВОДА (2к)

30.10.2019. у 13:30

1.Жуљевић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Пјешчић Т.

ЕСТЕТИКА (1к)

21.10.2019. у 11:00

1.Жуљењвић С.

2.Савановић-Б.Б.

3.Вуковић-В.Ј.

ТОП – ФОТОГРАФ  (3к)

29.10.2019. у 12:30

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Јаковљевић Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – фотограф (2к)

29.10.2019. у 12:30

1.Јабланов Д.

2.Дрљача А.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ШТАМПЕ (2к)

31.10.2019. у 9:15

1.Малиновић Н.

2.Јурик Ж.

3.Јаковљевић Д.

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАФИЧКЕ ПРИПРЕМЕ (2к)

30.10.2019. у 12:40

1.Ковачевић М.

2.Исаков Т.

3.Пјешчић Т.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА-техничар за граф.припрему  (1к)

31.10.2019. у 10:00            графичке радионице

                                              ГАГАРИНОВА 1****

1.Ковачевић М.

2.Чипе И.

3.Чубрило Д.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – техничар штампе (1к)

01.11.2019. у 11:00

1.Фанчевић З.

2.Четојевић О.

3.Патарић С.

                                                                      

ШУМАРСТВО И ОБРАДА ДРВЕТА

ОКТОБАРСКИ РОК Шк.2019/2020. Године

 

 

-ШУМАРСКИ ТЕХНИЧАР-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
АЛАТИ И МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ (1к)

29.10.2019. у 11:00

1.Дамјановић Б.

2.Ковачевић А.

3.Станковић Р.

АНАТОМИЈА И СВОЈСТВА ДРВЕТА   ( 1к )

29.10.2019. у 10:00

1.Јанковић И.

2.Ковачевић А.

3.Дамјановић Б.

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ ( 2к)

31.10.2019. у 8:00

1.Перовић Ђ.

2.Дамјановић Б.

3.Станковић Р.

ШУМСКА БОТАНИКА (2к)

28.10.2019 у 12:00

1.Јованов Т.

2.Перовић Ђ.

3.Попара-К.М.

МЕТЕОРОЛОГИЈА СА КЛИМАТОЛОГИЈОМ (3к)

28.10.2019. у 11:00

1.Савић М.

2.Алајица Д.

3.Јанковић И.

ПЕДОЛОГИЈА СА ГЕОЛОГИЈОМ (4к)

28.10.2019. у 11:00

1.Перовић Ђ.

2.Јанковић И.

3.Савић М.

ШУМСКЕ КУЛТУРЕ И ПЛАНТАЖЕ (1к)

25.10.2019. у 13:20

1.Савић М.

2.Дамјановић Б.

3.Ковачевић А.

ПЛАНИРАЊЕ И ГАЗДОВАЊЕ ШУМАМА (1к)

25.10.2019. у 13:20

1.Савић М.

2.Ковачевић А.

3.Јанковић И.

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА (1к)

28.10.2019. у 12:00

1.Ковачевић А.

2.Савић М.

3.Станковић Р.

УРЕЂЕЊЕ БУЈИЦА (2к)

28.10.2019. у 12:00

1.Станковић Р.

2.Ковачевић А.

3.Савић М.

 

-ТЕХНИЧАР ЗА ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА   (1к)

28.10.2019. у 13:00

1.Млађеновић В.

2.Малинић В.

3.Вујошевић-Крстић В.

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА  (1к)

29.10.2019. у 13:20

1.Малинић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Матић Д.

ТЕОРИЈА ФОРМЕ СА ЦРТАЊЕМ (3к)

29.10.2019. у 14:00

1.Ђаковић Т.

2.Николић Б.

3.Обрадовић А.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ (1 к)

28.10.2019. у 13:00

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Малинић В.

3.Млађеновић В.

ДИЗАЈН (1к)

30.10.2019. у 13:30

1.Лакићевић М.

2.Циндрић М.

3.Обрадовић А.

СВОЈСТВА МАТЕРИЈАЛА (1к)

30.10.2019. у 13:00

1.Матић Д.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А.

ОБЛИКОВАЊЕ НАМЕШТАЈА И ЕНТЕРИЈЕРА (1к)

28.10.2019. у 13:00

1.Малинић В.

2.Вујошевић-К.В.

3.Млађеновић В.

                                                                  

– ТЕХНИЧАР ЗА ПЕЈЗАЖНУ АРХИТЕКТУРУ-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ДЕКОРАТИВНА ДЕНДРОЛОГИЈА (1к)

30.10.2019. у 12:40

1.Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (2к)

29.10.2019. у 11:00

1.Иванишевић М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

ИСХРАНА БИЉА (2к)

31.10.2019. у 12:00

1.Јованов Т.

2.Кораћ М.

3.Јанковић И.

ПОДИЗАЊЕ И НЕГА ЗЕЛЕНИХ ПОВРШИНА (2к)

28.10.2019. у 12:00

1.Туцић В.

2.Мошорински М.

3.Кораћ М.

ПРОЈЕКТОВАЊЕ ПАРКОВА И ОСНОВЕ ГРАЂЕВИНАРСТВА (1к)

28.10.2019. у 12:00

1.Мошорински М.

2.Кораћ М.

3.Туцић В.

ЗАШТИТА ЗЕЛЕНИХ ПОВРШИНА (2к)

30.10.2019. у 12:40

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

ЦВЕЋАРСТВО (1к)

30.10.2019. у 12:40

1.Кораћ М.

2.Мошорински М.

3.Туцић В.

 

 

-СТОЛАР – СПЕЦИЈАЛИСТА-

ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА
ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ (1к)

30.10.2019. у 12:00

1.Ваван И.

2.Шаша Д.

3.Млађеновић В.

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (1к)

29.10.2019 у 13:20

1.Тот С.

2.Шаша Д.

3.Мудринић Д.

ЗАШТИТА НА РАДУ (1к)

28.10.2019. у 13:30

1.Млађеновић В.

2.Матић Д.

3.Обрадовић А.

ТЕХНОЛОГИЈА ПОМОЋНИХ МАТЕРИЈАЛА (1к)

28.10.2019. у 10:00

1.Савић З.

2.Млађеновић В.

3.Обрадовић А.

Нови Сад, 04.10.2019.год.                                                             Пом. Директора

                                                                                                             Ћаћић Горан

                                                                                                    Дамјановић Бранислав