Arhive za 5. јула 2019.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ И РАЗРЕДНИХ ИСПИТА АВГУСТ Шк.2018/2019.Године

ПРЕДМЕТ УЧИОНИЦА ВРЕМЕ РАЗРЕД КОМИСИЈА
МАТЕМАТИКА – ПИСМЕНИ

20.08.2019.год.

 

  9:00 Граф-35 Јовановић Ката
МАТЕМАТИКА – ПИСМЕНИ

20.08.2019.год.

 

103 9:00 Шт-11;

Граф-23;

Граф11;

Граф-13;

Шт-21

Петровић Тања
МАТЕМАТИКА – ПИСМЕНИ

20.08.2019.год.

 

105 9:00 Па-11;

Дто-21;

Граф-15;

Па-41

Лончар Јасмина
МАТЕМАТИКА – ПИСМЕНИ

20.08.2019.год.

 

104 9:00 Д-22;

Граф-33;

Дто-41

Надрљански Ксенија
МАТЕМАТИКА – ПИСМЕНИ

20.08.2019.год.

 

102 9:00 Граф-43;

Д-12

Вујанић Светлана
МАТЕМАТИКА – ПИСМЕНИ

20.08.2019.год

103 9:00 Граф-25 Загорац Драгана
МАТЕМАТИКА – УСМЕНИ

21.08.2019.год

103 12:00 Шт-11;

Граф-11;

Граф-13;

Граф-23;

Шт-21;

Граф-43;

Д-12

 

1.Петровић Тања

2.Вујанић Светлана

3.Јовановић Ката

4.Разредни старешина

МАТЕМАТИКА – УСМЕНИ

21.08.2019.год

105 12:00 Па-11;

Граф-15;

Дто-21;

Па-41;

Д-22;

Граф-33;

Дто-41

1.Лончар Ј.

2.Надрљански К.

3.Разредни старешина

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК – ПИСМЕНИ

19.08.2019.године

 

101 10:00 Дто-21;

Граф-43

Петровић Сузана
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК – УСМЕНИ

ПО ДОГОВОРУ

      1.Петровић Сузана

2.Марушевић Јелена

3.Разредни старешина

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – ПИСМЕНИ

19.08.2019.године

204 10:00 Граф-35 Средојевић Рајка
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – ПИСМЕНИ

19.08.2019.године

204 10:00 Граф-13 Губик Недељка
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – УСМЕНИ

20.08.2019.године

204 10:00   1.Средојевић Р.

2.Губик Н.

3.Разредни старешина

ХЕМИЈА

21.08.2019.године

203 9:00 Шт-21;

Граф-11;

Граф-13

1.Стевановић Маја

2.Савић Зорана

3.Разредни старешина

ФИЛОЗОФИЈА

21.08.2019.године

202 9:30 Граф-43;

Граф-41

1.Зидаревић-Крстић З.

2.Бубало-Остовић М.

3.Разредни старешина

СОЦИОЛОГИЈА

21.08.2019.године

202 9:30 Граф-33 1.Зидаревић-Крстић З.

2.Бубало-Остовић М.

3.Разредни старешина

ГЕОГРАФИЈА

20.08.2019.године     ГАГАРИНОВА 1 ****

103 9:00 Граф-25 1.Алајица Д.

2.Марић Ј.

3.Разредни старешина

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ШТАМПА

19.08.2019.године       ГАГАРИНОВА 1 ****

Граф. радионица 9:30 Граф-43;

Граф-23

1.Фанчевић З.

2.Четојевић О.

3.Разредни старешина

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ

22.08.2019.године

 

105 9:00 Граф-13;

Граф-11

1.Ковачевић М.

2.Танасин Д.

3.Разредни старешина

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА

22.08.2019.године

105 10:00 Граф-13 1.Ковачевић М.

2.Танасин Д.

3.Разредни старешина

БИОЛОГИЈА

19.08.2019.године

103 12:00 Граф-13 1.Попара-Конаков М.

2.Јованов Т.

3.Разредни старешина

ЛИКОВНА КУЛТУРА

23.08.2019.године

105 10:00 Граф-13 1.Савановић-Белић Б.

2.Жуљевић С.

3.Разредни старешина

ДИЗАЈН

20.08.2019.

307 10:00 Дто-31;

Дто-21

1.Лакићевић Маја

2.Циндрић Маријета

3.Разредни старешина

СТОЛАРСТВО

19.08.2019.                       ГАГАРИНОВА 1*****

Радионице 10:00 Д-22;

Д-32

1.Тот Стјепан

2.Шаша Душан

3.Разредни старешина

ФИНАЛНА ОБРАДА ДРВЕТА

20.08.2019.

308 10:00 Дто-21 1.Млађеновић В.

2.Вујошевић-Крстић В.

3.Малинић В.

ДРВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

20.08.2019.

308 10:00 Дто-21;

Дто-41

1.Вујошевић-Крстић В.

2.Млађеновић В.

3.Малинић В.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

21.08.2019.

308 10:00 Дто-41 1.Ваван И.

2.Млађеновић В.

3.Малинић В.