учитавање

Распоред полагања ванредних испита – Гагаринова 1

ТЕКСТИЛСТВО И КОЖАРСТВО

МАТУРА август 2022.

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИЦИ:

 

СРПСКИ ЈЕЗИК -ПИСМЕНИ 24.08.од 9,00 – 11,00 часова у 101 учионици

 

  1. Обућински Александра

Комисија: Бјелић Сања

Белић Славица

Марковић Душко

 

 ТЕСТ 25.08. у 101, учионици од 10 часова

  1. Топић Јасна

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА 25.08.од 14 часова

– Зубић Драгана

– Дејана Кујовић

– Москаљ Радојка

 

КОМПЕТЕНЦИЈА А: 26.08. констр.-(9,00-13,00)  учионица 210

  • Дедин Мирослава
  • Москаљ Радојка
  • Социјални партнер

 

КОМПЕТЕНЦИЈА Б:29.08.  пракса-(9,00-12,00)

  • Гњатовић Милана
  • Бовђиш Ана
  • Социјални партнер

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

МАТУРА август 2022.

СРПСКИ ЈЕЗИК – ПИСМЕНИ 24.08. од 9,00 – 11,00 часова у 104 учионици

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК:

Милановић Весна                                                                    Комисија: Бјелић Сања

Белић Славица

Марковић Душко

 

АРХИТЕКТОНСКИ ТЕХНИЧАР

 

 ТЕСТ 25.08.  у 204 учионици од 10 часова

 

 ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК:

Видић Свето

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА 25.08. од 14 часова   учионица 204

– Бојана Стојилковић – Варга

– Бибијана Лонцо

– Драгана јаковљевић

 

КОМПЕТЕНЦИЈА А: 26.08.(9,00,00-13,00) учионица 204

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК: Чорда Ратка

КОМИСИЈА:

  • Перковић Драгољуб
  • Љубица Максимовић
  • Силвија Фирањи – Поповић
  • Бојана Стојилковић – Варга
  • Екстерни члан

 

 

КОМПЕТЕНЦИЈА Б: 29.08.   (9,00,00-13,00) учионица 204

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК: Анђелковић Зорица

КОМИСИЈА:

  • Анита Бугарски

Ана Пешка

  • Маја Ћурчић
  • Душица Фелбапов – Ашлер
  • Екстерни члан

 

ГРАЂЕВИНСКИ ТЕХНИЧАР

 

СРПСКИ ЈЕЗИК – ПИСМЕНИ 24.08. од 9,00 – 11,00 часова у 104 учионици

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК:

Милановић Весна                                                                    Комисија: Бјелић Сања

Белић Славица

Марковић Душко

 

ТЕСТ 25.08. у учионици  204  од 10 часова

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК:

Дубравка Пивнички

 

ПРЕГЛЕД ТЕСТА 25.08. од 14 часова

  • Драгана Смиљанић
  • Јасна Ковачевић
  • Перковић Драгољуб

________________________________________________________

 

КОМПЕТЕНЦИЈА А : 26.08.(9,00,00-13,00) учионица 204

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК: Чорда Ратка

 

КОМИСИЈА:

  • Шљивар Милица
  • Перковић Драгољуб
  • Милановић Весна
  • Ћурчић Маја
  • Екстерни члан

__________________________________________________________

 

КОМПЕТЕНЦИЈА Б 29.08.(9,00,00-13,00) учионица 204

 

ДЕЖУРНИ НАСТАВНИК: Анђелковић Зорица

 

КОМИСИЈА:

  • Милица Шљивар
  • Снежана Алексић
  • Екстерни члан

__________________________________________________________

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ, ПОПРАВНИХ И ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА                                          АВГУСТ 2022. године

  1. 08. 2022, ЧЕТВРТАК

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

РЕГУЛАЦИЈА РЕКА Х41 2 9,00 201 Вуцеља Марица
Х31 3 Бела Варга
Бугарски Анита
ХИДРО. МЕЛИОРАЦИЈЕ Х41 2 10,00 201 Вуцеља Марица
Бела Варга
Циндрић Маријета
ФИЛОЗОФИЈА Х41 1 9,00 105 Крстић-Зидаревић
Марић Нада
Бубало-Остовић М.
УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА Г31 1 9,00 105 Марић Нада
Крстић-Зидаревић
Бубало-Остовић М.
ГРАЂ. КОНСТРУКЦИЈЕ Г31 1 9,00 104 Лонцо Бибијана
   (разредни) Г11 6 Стојилковић-Варга
Страживук А.
СТАТИКА Гт31 1 10,00 202 Смиљанић Д.
( разредни ) Х21 1 Стојановић Д.
Х31 1 Бугарски А.
СТАТИКА Х31 1 10,00 202 Смиљанић Д.
( поправни ) Стојановић Д.
Бугарски А.
СОЦИОЛОГИЈА  ( разредни ) Гт31 1 9,00 105 Бубало-Остовић М.
                               ( ванредни ) IV 1 Марић Нада
Крстић-Зидаревић

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ, ПОПРАВНИХ И ВАНРЕДНИХ ИСПИТА                                      АВГУСТ 2022. године

  1. 08. 2022, ЧЕТВРТАК

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА  (разредни ) Г11 2 8,00 308 Анђелковић З.
Ивковић Богдан
Јовичин-Благојевић
ГЕОДЕТСКИ ПЛАНОВИ IV 1 8,00 008 Иванишевић Дејан
 ( ванредни ) Видић Немања
Квочка Мирослав

 

 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ, ПОПРАВНИХ И ВАНРЕДНИХ ИСПИТА                                         АВГУСТ 2022. године

  1. 08. 2022, ПЕТАК

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА ( писмени ) А41 1 9,00 102 Јаковљев Богданка
Гт41 2 Вујанић Светлана
Х41 5 Јовановић Ката
                            ( разредни ) Гт31 1
Х21 1
Г31 1
БЕТОН   ( разредни ) Х31 3 8,00 104 Стојановић Д.
Смиљанић Драгана
Бугарски Анита
НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА Пешка Ана
      ( разредни ) А12 1 9,30 005 Перковић Д.
      ( ванредни ) 1 Стојановић Д.
ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ Пешка Ана
        ( разредни ) Г11 4 9,30 005 Перковић Д.
        ( поправни ) Г11 2 Стојановић Д.
ФИЗИКА Г11 6 9,00 302 Бероња Сузана
Топић Јасна
Петровић Иван
ПРИМЕЊЕНА ГЕОДЕЗИЈА IV 1 9,00 008 Квочка Мирослав
      ( ванредни ) Иванишевић Дејан
Видић Немања
ГЕОДЕЗИЈА IV 1 9,30 008 Иванишевић Дејан
      ( ванредни ) Квочка Мирослав
Видић Немања

 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ, ПОПРАВНИХ И ВАНРЕДНИХ ИСПИТА                                  АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, ПОНЕДЕЉАК

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА  ( усмени ) А41 1 9,00 102 Јаковљев Богданка
Гт41 2 Вујанић Светлана
Х41 5 Јовановић Ката
Гт31 1
Х21 1
Г31 1
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК писмени Гт31 1 11,00 317 Пинички Дубравка
     ( разредни ) Г11 6 Чорда Ратка
Тегелтија Весна
РУСКИ ЈЕЗИК писмени Г11 2 11,00 317 Тегелтија Весна
           ( разредни ) Г21 1 Чорда Ратка
Пивнички Д.
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК  писмени Г11 1 11,00 317 Кокоћ Ђурђина
       ( поправни ) Тегелтија Весна
Пивнички Д.
ЕКОЛОГИЈА  ( разредни ) Г11 2 10,00 005 Попара- Конаков
                        ( поправни ) Г11 3 Обућински А.
Петровић Милош

 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ, ПОПРАВНИХ И ВАНРЕДНИХ ИСПИТА                                        АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, УТОРАК

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА ( писмени ) Х21 1 9,00 102 Јаковљев Богданка
        ( поправни ) Х11 2 Вујанић Светлана
Гт31 1 Јовановић Ката
Х31 2
Гт21 1
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК усмени Гт31 1 11,00 317 Пинички Дубравка
     ( разредни ) Г11 6 Чорда Ратка
Тегелтија Весна
РУСКИ ЈЕЗИК усмени Г11 2 11,00 317 Тегелтија Весна
           ( разредни ) Г21 1 Чорда Ратка
Пивнички Д.
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК  усмени Г11 1 11,00 317 Кокоћ Ђурђина
       ( поправни ) Тегелтија Весна
Пивнички Д.
БЕТОН  ( поправни ) Х31 1 9,00 104 Стојановић Д.
Смиљанић Драгана
Бугарски Анита
ХИДРОЛОГИЈА Х21 2 9,00 201 Вуцеља марица
Варга бела
Тривунић Маријета
ТЕХНОЛОГИЈА РАДА Г11 3 9,00 005 Пузић Владимир
  ( РУКОВАЛАЦ ) Андрић Стефан
Васић Бранко

 

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ, ПОПРАВНИХ И ВАНРЕДНИХ ИСПИТА                                        АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, СРЕДА

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

МАТЕМАТИКА ( усмени ) Х21 1 9,00 102 Јаковљев Богданка
        ( поправни ) Х11 2 Вујанић Светлана
Гт31 1 Јовановић Ката
Х31 2
Гт21 1
СРПСКИ ЈЕЗИК  – писмени Г21 1 9,00 104 Спасић Невенка
       ( поправни ) Марковић Душан
Милошеић Весна

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ, ПОПРАВНИХ И ВАНРЕДНИХ ИСПИТА                                        АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, ЧЕТВРТАК

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ГРАЂ. МАТЕРИЈАЛИ Г11 1 9,00 005 Петровић Милош
    ( поправни ) Ћурчић Маја
Петровић Иван
СРПСКИ ЈЕЗИК  – усмени Г21 1 9,00 104 Спасић Невенка
       ( поправни ) Марковић Душан
Милошеић Весна

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА       АВГУСТ 2022. године

  1. 08. 2022, СРЕДА

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (П) Т12/Т13 1 8,00 104 Чорда Ратка
Т22 1 Аврамовић Ана
К11/К21 Пивнички Дубравка
Т33 1
КОНСТР. И МОД. ОДЕЋЕ Т12 1 10,00 101 Килибарда Јадранка
Т22 1 Москаљ Радојка

 

 

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА       АВГУСТ 2022. године

  1. 08. 2022, ЧЕТВРТАК

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ Т12 9,00 210 Кујовић Дејана
Зубић Драгана
Килибарда Јадранка
ПРАКСА КОНФЕКЦИЈА Т12 10,00 TR Гњатовић Милана
Т33 Вајнбергер Весна
Кучак Драгана
ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ Т33 9,00 210 Кујовић Дејана
Зубић Драгана
Москаљ Радојка
КОНСТР И МОД. ОДЕЋЕ Т33 1 10,00 101 Москаљ Радојка
Килибарда Јадранка
Кујовић Дејана

 

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА       АВГУСТ 2022. године

  1. 08. 2022, ПЕТАК

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (У) Т12/Т13 8,00 104 Чорда Ратка
Т22 Аврамовић Ана
К11/К21 Пивнички Дубравка
ФИЗИКА К11 1 9,00 302 Бероња Сузана
Топић Јасна
Прибиш Марина
МАТЕМАТИКА (П) Т13 9,00 102 Ковачевић М.
К21 Ката Јовановић
Т12 1 Јаковљев Богданка
Т33 1 Драгојловић С.
ПРАКТИЧНА НАСТАВА 4. 2 8,00 Милана Гњатовић
Бовђиш Ана
ВАНРЕДНИ МОДЕЛАР Кучак Драгана

 

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА   АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, ПОНЕДЕЉАК

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

СРПСКИ Ј. И КЊ (П) Т12 1 10,00 104 Крупљанин Лидија
Т33 1 Белић Славица
Марковић Душко
МАТЕМАТИКА (У) Т12/Т13 9,00 102 Ковачевић М.
К11/К21 Ката Јовановић
Т22 1 Јаковљев Богданка
Т33 1 Драгојловић С.
ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ Т22 1 10,00 101 Зубић Драгана
Москаљ Радојка
Килибарда Ј.
КОНСТРУКЦИЈА И МОД О. 4 2 10,00 101 Килибарда Ј.
Москаљ Радојка
ВАНРЕДНИ МОДЕЛАР Зубић Драгана

 

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА   АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, УТОРАК

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ЕСТЕТСКО ОБЛИКОВАЊЕ Т22 1 10,00 306 Шолаја Маја
Кујовић Дејана
Дедин Мирослава
СРПСКИ Ј. И КЊ (У) Т12 1 10,00 104 Крупљанин Лидија
Т33 1 Белић Славица
Марковић Душко
ПРИМЕНА ЦАД СИСТЕМА.. Т22 1 10,00 309 Дедин Мирослава
Кујовић Дејана
Шолаја Маја

 

 

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА      АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, ПОНЕДЕЉАК

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ГЕОГРАФИЈА Т12 3 9,00 103 Марић Јованка
Алајица Данијела
Анђелковић З.
ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ Т22 1 8,00 211 Килибарда Јадранка
ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ Т23 1 8,00 211 Москаљ Радојка
Дедин Мирослава
КОНСТР И МОД. ОДЕЋЕ Т32 1 9,00 101 Москаљ Радојка
Килибарда Јадранка
Дедин Мирослава
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК К21 1 8,00 103 Кокић Ђурђина
Т33 1 Чорда Ратка
Весна Тегелтија
КОЖАРСКИ МАТЕРИЈАЛИ К21 1 8,00 13 Рамадановик Кс.
Крстић Ивица
Марковић Душко
КОНСТРУКЦИЈА И МОД. Г. К21 1 8,00 13 Рамадановик Кс.
Крстић Ивица
Марковић Душко

 

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА      АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, УТОРАК

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОДЕЋЕ Т12 2 9,00 211 Зубић Драгана
Кујовић Дејана
Анђелковић З.
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (П) Т22 1 8,00 104 Чорда Ратка
Аврамовић Ана
Пивнички Д.
ВАНРЕДНИ МОДЕЛАР 2
БИОЛОГИЈА Т13 1 8,00 102 Попара Маша
Обућински А.
Анђелковић З.
СОЦИОЛОГИЈА Т33 1 8,00 103 Бубало О. М.
Т33 1 Марић Нада
Алексић Снежана
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ Т33 1 8,00 ФС Видић Свето
Бењак Федор
Стоилковић Дана
МАТЕМАТИКА (П) Т22 5 10,00 102 Вујанић С.
К21 3 Јовановић Ката
Т23 4 Јаковљев Богданка
ВАНРЕДНИ МОДЕЛАР 4 2 Милка Б.Б.

 

 

ТЕКСТИЛСТВО  И  КОЖАРСТВО

 

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА      АВГУСТ 2022 . године

  1. 08. 2022, СРЕДА

 

 

 

ПРЕДМЕТ Година Број

кандидата

Време

полагања

Учионица  

 

КОМИСИЈА

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (У) Т22 1 8,00 104 Чорда Ратка
Аврамовић Ана
Пивнички Д.
ВАНРЕДНИ МОДЕЛАР 2 1
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК (У) К21 1 8,00 103 Кокић Ђурђина
Т33 1 103 Чорда Ратка
Весна Тегелтија
МАТЕМАТИКА (У) Т22 5 10,00 102 Вујанић С.
К21 3 Јовановић Ката
Т23 4 Јаковљев Богданка
ВАНРЕДНИ МОДЕЛАР 4 2 Милка Б.Б.
ДИЗАЈН ОДЕЋЕ Т33 1 8,00 312 Трајковић Наташа
Шолаја Маја
Ђаковић Тања
ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ Т33 1 10,00 001 Ђаковић Тања
Шолаја Маја
Трајковић Наташа
ИСТОРИЈА- ИЗБОРНИ Т33 1 9,00 Пивнички Иван
Јовичић Горан
Ђаковић Тања
СРПСКИ ЈЕЗИК (П) 9,00 104 Марковић Душко
Милошевић Весна
ВАНРЕДНИ МОДЕЛАР 2 1 Бјелић Сања

 

 

Oдговорите